Sala weselna – kiedy rezerwować?

Rezerwacja sali

Wybór sali weselnej to zawsze poważna sprawa. Nie warto odwlekać rezerwacji terminu, ponieważ w najlepszych lokalizacjach terminy oczekiwania sięgają nawet kilku lat!

Zarezerwuj wcześniej

Poszukiwania idealnej Sali weselnej warto rozpocząć nawet rok przed planowana data ślubu, zwłaszcza, jeśli wesele ma się odbyć szczycie sezonu weselnego. przy wyborze powinniśmy się kierować przede wszystkim wielkością sali i tym, czy jej wielkość odpowiada planowanej ilości zaproszonych przez nas gości. Kiedy już znajdziemy idealne miejsce, nie warto zwlekać z rezerwację. Jak najszybciej podpiszmy z właścicielami Sali bankietowej umowę przedwstępną, aby mieć pewność co do rezerwacji. Podpisanie właściwej umowy oraz ustalenie szczegółów można zostawić na później.

Dopracuj szczegóły

Podpisanie właściwej umowy z salą weselną można odłożyć na późniejszy termin, ale nie czekajmy z tym zbyt długo. Ustalmy z gospodarzem wstępną ilość osób, menu weselne oraz wszelkie detal dotyczące miejsca dla orkiestry, stołu wiejskiego i innych dodatkowych atrakcji. Tuż przed datą ślubu upewnijmy się, czy wszystko przebiega zgodnie z ustaleniami oraz podajmy gospodarzom ostateczną liczbę gości na podstawie spływających potwierdzeń. Ustalmy z właścicielami sali szczegółowy harmonogram przebiegu wesela, w tym godziny podawania poszczególnych dań i szczegółowy harmonogram atrakcji wesela takich jak na przykład pierwszy taniec czy tort.

Na dzień przed weselem warto skontrolować stan sali weselnej, rozstawienie stołów a także ozdoby i winiety.

All rights reserved: endi-bar.pl - https://www.endi-bar.pl - © 2017