Dobry kalendarz to podstawa

Dobry kalendarz to podstawa

Planując ślub i wesele musimy mieć w głowie całe mnóstwo terminów, dat i rzeczy do zapamiętania. Na rynku pojawiło się wiele kalendarzy i planerów mających na celu pomoc w organizacji tego wielkiego wydarzenia.

Dopasowane do potrzeb

Zanim wybierzemy idealny planer ślubny, warto zastanowić się, czego dokładnie nam potrzeba. Niektóre młode pary potrzebują książkowego planka w zgrabnej i poręcznej formie. Inni wolą elastyczność i decydują się na planer w formie segregatora lub systemu dysków, które dają możliwość dowolnego dokładania i przekładania kartek. Forma, na którą się zdecydujemy co do zasady nie jest istotna. Ważne jest by wybrać sobie takie narzędzie, które pozwoli na całkowitą kontrolę i dopilnowanie wszelkich terminów, których przy organizacji ślubu i wesela jest przecież tak dużo.

ADVERTS
Keto Black

Co powinno się znaleźć w planerze?

Planer ślubny powinien zawierać dokładny kalendarz, ale bez podziału na konkretne daty – przecież ślubne terminy dopasowujemy do swojej daty ślubu a nie do naturalnego rytmu kalendarza.

To ważne, ponieważ jeśli musimy się podporządkować kalendarzowi rocznemu to prędzej czy później z jednego planera zrobią się dwa i do naszego planowani wkradnie się chaos. W kalendarzu powinno być dużo miejsca na luźne notatki i dodatkowa zakładka na wszelkie umowy, inspiracje i luźne kartki. W wersji rozszerzonej terminarz może zawierać dokładnie rozpisany kalendarz przygotowań – to narzędzie może nas wyręczyć w pilnowaniu terminów zamawiania sukni czy rezerwacji sali weselnej. Planer idealny powinien mieć także miejsce na zapisanie wszelkich numerów telefonów i kontaktów do dostawców, ponieważ podczas planowania wesela często będziemy z tego korzystać.

All rights reserved: endi-bar.pl - https://www.endi-bar.pl - © 2017